KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8181186

nr 818 1186

Blandteknik

Guastav Rydberg, signerad 1879, motivets mått: 18x13

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2013
kl 18:24:59

1/4 10:30:39 1      Vinnande bud